Menu
Nákupní košík

ZVÝHODNĚNÁ BALENÍ

TIP NA DÁREK !  ZVÝHODNĚNÁ DÁRKOVÁ SADA NA PRANÍ - SE ZMĚKČOVADLEM, PRÁCÍM PROSTŘEDKEM KLASIK NA BÍLÉ A BAREVNÉ PRÁDLO A KAZETOU 10 VŮNÍ VE FORMÁTU JEDNORÁZOVÉ DÁVKY 20ml  Perfektní sada pro začátek, se kterou bude Vaše prádlo dokonale čisté, měkké a nádherně voňavé.  S..
788 Kč 835 Kč
LUXUSNÍ SET - ROUGE
Nové -5 %
Elegantní set ROUGE obsahuje parfém do praní 500ml a sprej na textilie. Zahalte vše kolem sebe příjemnou, jemnou a delikátní vůni, která přetrvává.Dokonalý balíček, vhodný také jako dárek za zvýhodněnou cenu.Jak používat sprej na textilie: Otočte bezpečnostní zámek do polohy „otevřeno“ a stříkejte z..
762 Kč 801 Kč
UNISEX SET - SPORT
Nové -5 %
Set SPORT obsahuje parfém do praní 500ml a sprej na textilie. Je to unisex vůně pro dámy, ale i pány a to nejen sportovce.Dokonalý balíček, vhodný také jako dárek za zvýhodněnou cenu.Jak používat sprej na textilie: Otočte bezpečnostní zámek do polohy „otevřeno“ a stříkejte ze vzdálenosti nejméně 30 ..
762 Kč 801 Kč
VELKÁ SADA DO DOMÁCNOSTI
Nové -5 %
Úklidu a praní se nevyhneme, tak si jej zpříjemněte jak se jen dá.Vyskládali jsme pro vás balíček vhodný i jako dárek za zvýhodněnou cenu.VELKÁ, VOŇAVÁ SADA DO DOMÁCNOSTI je ve 4 vůních a obsahuje parfém do praní, sprej na textilie, univerzální čistič na povrchy a čistič na podlahy.Stačí když si zvo..
1 117 Kč 1 175 Kč
TIP NA DÁREK !   Sada pro sportovce s pracím prostředkem Sport, který desinfikuje a důkladně čistí všechny technické a syntetické tkaniny, parfémovaný koncentrát SPORT NEBO FITNESS jim dodá intenzivní vůni. Oba obsahují aktivní molekuli Odor- Control.  Sada obsahuje: 1x..
731 Kč 778 Kč
Zobrazuji 1 až 5 z 5 (celkem stran 1)