Menu
Nákupní košík

SPREJE NA TEXTIL

Potřebujete narychlo provonět své oblíbené šaty či triko? Přijde návštěva a potřebujete provonět sedačku či záclony? Vezli jste v autě psa či jiné zvířátko? Nevoní to tam zrovna nejpříjemnější? Není nic jednoduššího a efektivnějšího, než postříkat parfémem na textil a je po problému.

Použití: nastříkejte rovnoměrně na textilie ze vzdálenosti 30cm.

Rychlé provonění jakékoli textilie.Každý se rád zabalí do voňavé deky nebo složí hlavu na svěží polštář. Jednoduše sprej nastříkejte na jakoukoli tkaninu užívejte si krásnou vůni.JAK POUŽÍVAT: Otočte bezpečnostní zámek do polohy „otevřeno“ a stříkejte ze vzdálenosti nejméně 30 cm, láhev držte ve svi..
234 Kč
Chcete mít dlouhodobě voňavé polštáře, sedačky, závěsy, přikrývky, zimní kabáty a bundy? Tak vyzkoušejte naše jedinečné spreje na textil, které provoní vaši domácnost.JAK POUŽÍVAT: Otočte bezpečnostní zámek do polohy „otevřeno“ a stříkejte ze vzdálenosti nejméně 30 cm, láhev držte ve svislé poloze. ..
234 Kč
PARFEM NA LÁTKU - ROUGE
Nejprodávanější
Díky svému speciálnímu složení neutralizuje nepříjemné pachy z oblečení a tkanin, zanechává příjemně jemnou a delikátní svěží vůni, která přetrvává. Doporučuje se k osvěžení oděvů vystavených nepříjemným pachům, oživení vůně vašeho čalounění, a pod. Používá se přímo na tkaniny (i jemné jako hedvábí ..
283 Kč
Il bucato di Adele parfém na textil je parfémový sprej na provonění a osvěžení textilií, na všechny druhy tkanin, včetně těch nejjemnějších jako je hedvábí a kašmír. Nebarví a nezanechává žádné stopy. Obsahuje molekuly pro neutralizaci zápachů. Vyzkoušejte jej na oblečení, záclony, interiér auta, po..
283 Kč
Il Bucato di Adele parfémovaný sprej pro osvěžení vašeho prádla nebo jakékoliv jiné textilie.Udrží vaše oblečení nebo bytový textil voňavý a svěží.JAK POUŽÍVAT: Otočte bezpečnostní zámek do polohy „otevřeno“ a stříkejte ze vzdálenosti nejméně 30 cm, láhev držte ve svislé poloze. OBJEM: 250ml formát..
234 Kč
PARFUM NA LÁTKU - SLUNEČNÝ DEN
Nejprodávanější
Látkový parfém Il Bucato di Adele je ideální pro osvěžení a provonění vašich oděvů. Vyzkoušejte to i na závěsech, sedačce a autosedačkách. Jeho složení nezanechává skvrny a dodává intenzivní a přetrvávající vůni. JAK POUŽÍVAT: Otočte bezpečnostní zámek do polohy „otevřeno“ a stříkejte ze vzdálenosti..
234 Kč
Zobrazuji 1 až 6 z 6 (celkem stran 1)