Menu
Nákupní košík

Čistící prostředky

Od dnes parfém Bianco Puro zahalí celý Váš domov. Vhodný na všechny povrchy.Objem : 750 mlJAK POUŽÍT:Nastříkejte přímo na povrchy, které mají být ošetřeny.Opláchněte hadříkem nebo houbou a nechte uschnout.V případě odolných nečistot jej před opláchnutím nechte několik vteřin působit.Nemíchejte s běl..
234 Kč
ČISTIČ NA PRAČKY - Dezinfekce
Nové
Pro svěží a voňavé prádlo je nezbytné mít i čistou pračku. Péče o pračku Il Bucato di Adele je kompletní péče pro pračky, která odstraňuje vodní kámen a zbytky z pracích prostředků, dezinfikuje a odstraňuje zápach.Před použitím lahvičku protřepejte.Čištění přihrádky na prací prostředek:Smíchejte v n..
187 Kč
Mycí prostředek na podlahy Čerstvé prádlo s květinovou notou se srdcem z broskve a jasmínu, svěží a oživená přítomností citrusů a vetiveru.Už Vám nebude vonět jen prádlo, ale celý dům.Balení : 1000ml JAK POUŽÍT:Produkt zřeďte ve 4 litrech vody. Není třeba oplachovat.Pro extra parfém zvyšte dávk..
234 Kč
Mycí prostředek na podlahy Čistě bílá se srdcem bílé růže a pelargonie, zdobená konvalinkou, pižmem a vanilkou.Už Vám nebude vonět jen prádlo, ale celý dům.Balení : 1000mlJAK POUŽÍT:Produkt zřeďte ve 4 litrech vody. Není třeba oplachovat.Pro extra parfém zvyšte dávku o 25 ml.1 odměrka / uzávěr = 25 ..
234 Kč
Mycí prostředek na podlahy Modrý diamant s květinovým tónem orchideje, konvalinky a zelených esencí na svěžím základě bílého pižma.Už Vám nebude vonět jen prádlo, ale celý dům.Balení : 1000mlJAK POUŽÍT:Produkt zřeďte ve 4 litrech vody. Není třeba oplachovat.Pro extra parfém zvyšte dávku o 25 ml.1 od..
234 Kč
Mycí prostředek na podlahy Slunečný den, který v sobě skrývá květinový nádech růže s tóny pižma a cedrového dřeva.Už Vám nebude vonět jen prádlo, ale celý dům.Balení : 1000mlJAK POUŽÍT:Produkt zřeďte ve 4 litrech vody. Není třeba oplachovat.Pro extra parfém zvyšte dávku o 25 ml.1 odměrka / uzávěr = ..
234 Kč
ČISTICÍ PROSTŘEDEK NA PODLAHY - ZAGARA 1000ml
-10 %
Mycí prostředek na podlahy Zagara s květinovými tóny se srdcem jasmínu a konvalinky, obohacené o tóny sladkého pomeranče a pomerančového květu.Už Vám nebude vonět jen prádlo, ale celý dům.Balení : 1000mlJAK POUŽÍT:Produkt zřeďte ve 4 litrech vody. Není třeba oplachovat.Pro extra parfém zvyšte dávku ..
211 Kč 234 Kč
Univerzální čistič na povrchy s vůní Čerstvé prádlo zahalí celý Váš dům. Vhodný na všechny povrchy.Objem : 750 mlJAK POUŽÍT:Nastříkejte přímo na povrchy, které mají být ošetřeny.Opláchněte hadříkem nebo houbou a nechte uschnout.V případě odolných nečistot jej před opláchnutím nechte několik vteřin p..
234 Kč
Zobrazuji 1 až 8 z 11 (celkem stran 2)