Menu
Nákupní košík

PRACÍ PROSTŘEDKY

KONCENTROVANÝ ZMĚKČOVAČ - NOVÁ FORMULE S DESINFEKČNÍM ÚČINKEM. BEZ PARFÉMU A BEZ BARVIV 1000ml
Nejprodávanější
Zmakčovač od Il bucato di Adele plný funkci klasické avivaže tak jak ji poznáte od koknurenčních značek. Naše aviváž je bez parfému a barviv proto se kombinuje s parfémy do praní, které prádlo perfektně provoní. Používejte jej spolu s vaší oblíbenou vůni a získáte jemné a nádherně vonící oděvy. ..
163 Kč
S TÍMTO SETEM MŮŽETE VYSKOUŠET EFEKT  ZMĚKČOVADLA A VŠECH PRACÍCH PROSTŘEDKŮ OD ADELE A ZAMILOVAT SE DO JEJICH VÝSLEDKŮ.Vaše oblíbené vůně budou ještě intenzivnější a trvalejší, pokud při praní použijete od Il bucato di Adele prací prostředky, ale také změkčovadlo.   Ba..
130 Kč
Nový prací prostředek s molekulou ODOR-CONTROL na sportovní oblečení je specifický pro technické oděvy a syntetická vlákna. Aktivní již při teplotě 30°, proniká hluboko do vláken, odstraňuje zápach, skvrny a šetří tkaniny. Je bez parfému a barviv s dezinfekčním prostředkem.  Při použití zm..
258 Kč
 Prací prostředek je obohacen o enzymy, které podporují lepší odstranění skvrn a hloubkové vyčištění bílého, ale také barevného prádla. S optickým zjasňovačem pro ještě zářivější bílé prádlo. Prostředek je perfektní pro všechny druhy textilií. Šetří barvy, je bez parfému a bez barviv, s dezinfe..
211 Kč
Prací prostředek pro jemné oděvy pečuje a chrání vlákna Vašich nejvzácnějších kousků oblečení. Od vlny přes kašmír až po hedvábí či viskózu. Je šetrný k barvám a respektuje tkaniny, které zůstávají po praní krásně měkké a hebké. Neobsahuje žádný parfém, je bez barviv. Oděvy dezinfikuje a je účinný j..
211 Kč
Nový tekutý prací prostředek pro tmavé a barevné oděvy, bez vůně s dezinfekčním účinkem.  Působí již při nízkých teplotách, dezinfikuje, proniká hluboko do vláken, odstraňuje nečistoty a odolné skvrny. Pomocí speciální receptury šetří barvy Vašeho prádla, které budou zaručeně zářivé. ..
211 Kč
Zobrazuji 1 až 6 z 6 (celkem stran 1)