Menu
Nákupní košík

PARFÉMY DO PRANÍ

 Vysoce koncentrovaný parfém na praní, plný citrusů a cyklaménu, v dokonalé harmonii se sladkými tóny cedrového dřeva, pižma a vanilky.  Ta pravá exotickou vůně blízkého východu.  Balení 150/500ml Výrobek je možné použít k praní v pračce i k ručnímu praní. Je vhodn..
211 Kč
PARFÉM DO PRANÍ - ČERSTVÉ PRÁDLO
Nejprodávanější
Vysoce koncentrovaný parfém na praní, který spojuje ovocné tóny broskve, lehký nádech jasmínu, svěží citrusové plody a povznášející esenci vetiveru. To je vůně, která ve Vás bude vyvolávat pocit dokonale čistého, svěžího a čerstvého prádla. Balení 150/500mlVýrobek je možné použít k praní v prač..
211 Kč
PARFÉM DO PRANÍ - ČISTOBÍLA
Nejprodávanější
Vysoce koncentrovaný parfém na praní ve kterém se prolínají květinové tóny se srdcem z bílé růže, pelargonie a konvalinky, obohacené jemnou vůní vanilky a smyslným pižmem. Pro milovníky pudrových a velmi čistých vůní. Balení 150/500mlVýrobek je možné použít k praní v pračce i k ručnímu praní.&n..
211 Kč
Vysoce koncentrovaný parfém na praní FITNESS, v sobě ukrývá sluneční tóny červeného ovoce, srdce z teplého pepře a jantaru. Jeho sladkou, ovocnou vůni, si prostě zamilujete, a je jedno jestli upřednostníte pohovku před tělocvičnou. Se speciální molekulou ANTI-ODOR, která neutralizuje nepříjemné zápa..
520 Kč
Vysoce koncentrovaný parfém na praní s nádechem bílých květů, skořice a přísadou z bílého pižma a vetiveru, díky kterým je parfém příjemným a jemným. Jeho květinová vůně je jedinečná a intenzivní. Každou tkaninu zahalí dlouhotrvajícím a voňavým objetím. Balení 150/500ml..
211 Kč
MŮŽETE SI JE KOUPIT SPOLEČNĚ NEBO JEDNOTLIVĚ.  Tri nadčasové aroma s klasickou vůní prádla jako z dávných dob. BAVLNĚNÉ KVĚTY: Se srdečními tóny YLANG-YLANG, kyticí růží, svěžím bergamotem a opojným pižmem, dodávají každé látce příjemný závan svěžesti, jemnosti a intenzivní čistoty. N..
520 Kč
Vysoce koncentrovaný parfém na praní, s vůní lotosu a konvalinek obohacené o tóny dubového mechu a cedrového dřeva, jsou jako jarní procházka lesem, když pod nohama cítíte voňavý mech a ve vzduchu závan kvetoucích květů. Balení 150/500mlVýrobek je možné použít k praní v pračce i k ručnímu praní..
211 Kč
PARFÉM DO PRANÍ - MODRÝ DIAMANT
Nejprodávanější
Vysoce koncentrovaný parfém na praní, který v sobě skrývá květinové tóny orchideje, konvalinky a zelených esencí, na svěžím základě z bílého pižma. Balení 150/500mlVýrobek je možné použít k praní v pračce i k ručnímu praní. Je vhodný pro všechny druhy látek. Praní v pra..
211 Kč
Zobrazuji 1 až 8 z 16 (celkem stran 2)