Menu
Nákupní košík

DÁRKOVÉ SADY

  DÁRKOVÁ SADA PARFÉM NA PRANÍ 10x20ml
Nejprodávanější
TIP NA DÁREK!Neumíte se rozhodnout? Sada obsahuje všech 10 vůní od Il bucato di Adele ve 20ml lahvičkách na 1max. 2 praní.  Ideální pro ty, kteří si ještě nezvolili svoji oblíbenou vůni nebo jako originální tip na dárek.  Balení vzorků obsahuje:   ARGAN SLUNCE ORIE..
462 Kč
TIP NA DÁREK !KLASICKÁ KOLEKCE A SPORT & FITNESS  Pokud nevíte, kterou vybrat vyzkoušejte všechny. S touto zkušební sadou máte k dispozici 3 parfémy do praní z klasické kolekce a 2 parfémy ze sportovní edice obohacené o molekulu ANTI-ZÁPACH. Sada je v praktických jednodávkových formáte..
249 Kč
STÁLE SE NEUMÍTE ROZHODNOUT? ALE VÍTE ŽE NĚKTERÉ, VŮNĚ BY VÁM JEDNODUŠE NESADLI. MY MÁME PRO VÁS ŘEŠENÍ. ZVÝHODNĚNOU SADA 3 PARFÉMŮ NA PRANÍ. ZVOLTE SI 3 LIBOVOLNÉ PARFÉMY DO PRANÍ PODLE VLASTNÍHO VÝBĚRU.  KOMBINACE VŮNÍ JE POUZE NA VÁS!  SADA BUDE OBSAHOVAT VÁMI ZVOLENOU VELIKOS..
632 Kč
S TÍMTO SETEM MŮŽETE VYSKOUŠET EFEKT  ZMĚKČOVADLA A VŠECH PRACÍCH PROSTŘEDKŮ OD ADELE A ZAMILOVAT SE DO JEJICH VÝSLEDKŮ.Vaše oblíbené vůně budou ještě intenzivnější a trvalejší, pokud při praní použijete od Il bucato di Adele prací prostředky, ale také změkčovadlo.   Ba..
130 Kč
VELKÁ SADA DO DOMÁCNOSTI
Nové -5 %
Úklidu a praní se nevyhneme, tak si jej zpříjemněte jak se jen dá.Vyskládali jsme pro vás balíček vhodný i jako dárek za zvýhodněnou cenu.VELKÁ, VOŇAVÁ SADA DO DOMÁCNOSTI je ve 4 vůních a obsahuje parfém do praní, sprej na textilie, univerzální čistič na povrchy a čistič na podlahy.Stačí když si zvo..
1 118 Kč 1 176 Kč
Zobrazuji 1 až 5 z 5 (celkem stran 1)